Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave keelusildid kohta

Keelusilte saab üles panna teatud alasse loata juurdepääsu või loata filmimise/pildistamise keelamiseks. Siltidega saab ka näidata avalikkusele, et vett ei tohi juua või koerad pole asutuse territooriumil lubatud. 

Keelusildid peavad olema selge viitega asjakohastele seadustele ja eeskirjadele, et inimesed saaksid sõnumist hõlpsamini aru ja arvestaksid sellega. Selgus on oluline olenemata sellest, kas keelate juurdepääsu või suitsetamist. 

Millist sõnumit soovite oma keelusildiga edasi anda? Kas seda, et suitsetamine on keelatud või et koerad pole territooriumil lubatud? Lisaks sõnumile tasub optimaalsete tulemuste saavutamiseks arvesse võtta ka kujundust, värvi ja kuju.

Video kinnitusmeetod: kruvikattega


Kohandatud keelusildid – paar näpunäidet

Keelusildil oleva sõnumi selgust võivad mõjutada paljud tegurid. Loomulikult on sildi tekst olulisim, kuid lisaks sellele tasub sildi kujundamisel mõelda ka värvile ja kujule.  

Täpne ja selge tekst

Täpne sõnum on sageli ka selge sõnum. Püüdke hoida sõnum võimalikult lühike, nii et silti oleks hõlpsam märgata ja sõnumit mõista.  

Värv

Personaalseid keelusilte saab luua mis tahes värvi ja kujuga. Parima efekti saavutamiseks kasutage punast/musta kujundust valgel või kollasel taustal. Need kombinatsioonid on keelusiltide puhul kõige levinumad. 

Kuju

Keelusildid on tugevalt seostatud punase ringiga, mida läbib punane diagonaaljoon. Ringi sees on tavaliselt keelatud toimingu pilt. Kuna seos sellise kuju ja keelu vahel on nii tugev, tasub seda kasutada. Igaüks, kes sellist silti näeb, mõistab kohe, et midagi on keelatud – küsimus on vaid selles, mis nimelt. 

Nii tekst kui ka pilt

Teksti ja pildi kombineerimine teeb keelusildid eriti selgeks ja arusaadavaks.