Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave kirikusildid kohta

Samuti kui konverentsikeskused, hotellid ja klubid, vajavad ka kirikud mitmesuguseid silte. Kirikusilte võib kasutada muu hulgas lahtiolekuaegade näitamiseks, tulevaste ürituste esiletõstmiseks ning tualettide ja muude ruumide tähistamiseks. Tänapäeval renditakse kirikuid sageli välja ka konverentside, pulmade ja kontsertide korraldamiseks. Sellistel puhkudel tuleks eriti hoolikalt pöörata tähelepanu siltidele, mis annavad teavet külastajatele, kes kirikusse muidu ei satu. 

Milliseid silte kirik vajab, on väga individuaalne. Palju sõltub kiriku vanusest ja kiriku territooriumil korraldatavatest üritustest. Vajalikud võivad olla nii väljas kui ka sees kasutatavad sildid.

Kirikusildid – mõned näited

Siseustel

Kontor, koristusruum ja tualett on mõningad neist ruumidest, mida saab tähistada väikeste siltidega. Kiriku sissepääsus leiab sageli ka sellist teavet nagu „Lülitage mobiiltelefon välja“. 

Välisustel

Eriti vanemates kirikutes, mis on populaarsed turismisihtkohad, on sissepääsus tavaliselt silt kiriku lahtiolekuaegadega. Tänapäevasemates kirikutes tõstetakse sissepääsus rohkem esile üritusi, mille ajal kirik on avatud.  

Tee ääres

Mõnikord on kirikusiltidel möödasõitjatele mõeldud erisõnum. Neil ei ole üksnes kiriku lahtiolekuajad või üritused, vaid võib olla ka näiteks poliitiline või humoorikas vaatenurk. Ühe sellise näitena võib tuua Goodwood United Churchi, kus oli kunagi teade „Tasuta kohv, igavene elu – liikmel on eelised“.