Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave kontorisildid kohta

Paljude kabinettidega ettevõtet iseloomustab suur hulk erinevaid kontorisilte. Saate luua laohoones korda, näidata, kes töötab eri uste taga, või märgistada konverentsiruumi. Kontorisiltidel on palju eri funktsioone. Ainsana peab arvesse võtma seda, et kõigil sarnase sõnumiga siltidel oleks sarnane stiil. 

Kontorisilti võib kasutada teavitamiseks, suuna näitamiseks või märgistamiseks. See, milliseid silte vajatakse, sõltub suuresti kontori tegevuste iseloomust.

Video kinnitusmeetod: puksid


Kontorisildid – mõned näited

Õige isik – enamikul inimestel, kelle töökoht asub kontoris, on uksel mingit tüüpi kontorisilt. Neil siltidel on mõnikord märgitud ainult nimi, teistel puhkudel aga ka ametinimetus või osakond. 

Õige viis – suuremates asutustes on oluline kasutada kontorisilte külastajatele (või personalile) tee näitamiseks. Mõned selle kategooria enim levinud siltidest näitavad teed vastuvõtulaua ja tualettide juurde. Kuid te ei tohiks unustada ka suuna näitamist ettevõtte eri osakondadesse. 

Õige müratase – konverentside, intervjuude või muude sündmuste ajal on oluline, et ringi liikuvad inimesed oleksid vaikselt. Silt „Mitte segada“ peaks olema nähtaval kohas, kus toimuvad tähtsad koosolekud, et see oleks võimalik vaikuse tagamiseks hõlpsasti ukse välisküljele paigutada. 

Õige asi õiges kohas – paljud inimesed seostavad tooteid märgistavaid silte suurte ladudega. Kuid ka väikese kontori tarvikuteruum võib kergesti segamini minna. Looge lihtne ja selge kontorisilt igale riiulil olevale tootele, et näidata, kus iga asi peaks asuma. See loob peaaegu automaatselt korra, mida tõeliselt hinnatakse.