Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave koolisildid kohta

Kõigi koolide fassaadile on paigutatud üpris suur kooli nime tähistav silt. See on harilikult üks suurimatest koolis kasutatavatest siltidest, ent ei pruugi olla ainus. Koolimajja sisenemisel märkate koolisilte klassi- ja muude ruumide, nagu raamatukogu ja personalituba, numbritega. Sageli leidub seal ka palju suunasilte, mis aitavad külastajatel hoones teed leida. 

Klassiruumi astudes leiate sageli kirjeldavaid ja teavitavaid silte. Seda eriti kindla õppeaine, nagu bioloogia või keemia, ruumides, kus kõik alates linnutopistest kuni hapeteni on selgelt märgistatud. 

Koolide juures ja sees kasutatakse mitmesuguseid silte. Siltide kasutusvaldkond piirdub üksnes teie fantaasiaga. Mõned levinumad valikud on järgmised.

Koolisildid – näited

Lubatud kiirus – väga levinud on koolide lähedal hoiatussilt, mis manitseb autojuhte aeglaselt sõitma. Kolmnurkne silt, millel on kujutatud kaht last (musta siluetiga) kollasel taustal punase äärejoonega. See on liiklusmärk, mille alaservas on sageli sõna „Kool“, et rõhutada, miks peavad autojuhid olema eriti tähelepanelikud.  

Õige klassiruum

Algkoolis võib klassiruumi nimi olla märgitud uksele selgete ja suurte tähtede või numbritega. Vanemates klassides on klassiruumide ustel samuti sildid. Need aga võivad olla väiksemad ja näidata vaid ruumi numbrit.  

Õiged detailid

Oluline on, et kõik asuks õiges kohas, eriti keemiatundides. Happed, katseklaasid ja muud materjalid on sageli tähistatud väikeste siltidega. Need pole üksnes korra hoidmiseks, vaid ka ohutuse tagamiseks söövitavate ja ohtlike hapete puhul.   

Kasutage koolisilte tee näitamiseks – tehke asjad lihtsaks