Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave kuurisildid kohta

Loomulikult on kuurisildid mõeldud peamiselt kuuridele. Aastate jooksul on see sildikategooria muutunud aga laiemaks, hõlmates nüüd ka silte ladudele, barakkidele, kuuridele ja tislerikodadele. Kuurisiltidel on sageli mõnevõrra humoorikas iseloom, kuigi need võivad olla ka informatiivsed. Tekst, nagu „Minu kuur, minu reeglid“ või „Mehe kuur on tema kindlus“ näitab selgelt, kes on siin pealik ja peab korda. 

Looge ise isikupärane kuurisilt ja näidake, mille jaoks on kuur mõeldud või kes on boss, või lisage lihtsalt huumorikild. 

Väike suvemaja, majake maatükil või tööriistakuur – kuurisildid muudavad kõik hubasemaks. Silt, mis võib tervitada sõbraliku sõnumiga või näidata, kes vastutab, ning hoida soovimatud külalised eemal.

Kuurisildid – näited

Minu kuur!

Väga levinud kuurisilt on see, mis näitab, kes on boss. Kinkige sõbrale personaalne kuurisilt näitamaks, et see on tema ruum, kus võib loomerõõmu valla päästa.   

Mis on müügiks?

Mõne kuurisildiga kutsutakse möödasõitjaid ostma kohapeal valmistatud tooteid. Väike talupood võib külastajaid ligi tõmmata toodete, suupistete või lihtsalt puhkepausiga igapäevastressist.  

Interjöörisildid

Aastate jooksul on sisekujundusteemalised sildid muutunud üha tavalisemaks. Neid kasutatakse peamiselt asjade kenasti korras hoidmiseks ja õhustiku loomiseks. Selle tulemusel on neid hakanud leiduma ka mujal kui kuuril või kuuri sees.