Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave laste mänguala sildid kohta

Selleks et manitseda autojuhte elupiirkonnas aeglaselt ja ettevaatlikult sõitma, saate üles panna sildi „Sõida ettevaatlikult“ või „Laste mänguala“. Need sildid tuleb esmajoones paigutada kohta, kus kiputakse liiga kiiresti sõitma või kus vaade on piiratud. Sageli ostavad selliseid silte naabrid ühiselt, et luua oma lastele turvalisem mängukeskkond. 

Siltide „Ettevaatust, lapsed“ või „Laste mänguala“ otstarve on anda liiklejatele teada, et nad peaksid kiirust vähendama ja eriti ettevaatlikud olema, sest piirkonnas võivad liikuda lapsed. Isegi kui kehtib kiiruspiirang, tuleb kiirust sageli veelgi vähendada, kuna lapsed võivad ootamatult eikuskilt välja ilmuda.

Sõida aeglaselt, laste mänguala – asjad, mida kaaluda 

Keskenduge lastele

Sildi „Sõida aeglaselt“ ülespanek näitab juhtidele, et nad peaksid kiirust vähendama. Aga miks? Tasub esile tõsta ka selle põhjust, valides teksti „Sõida aeglaselt, laste mänguala“. Võimalus, et juht aeglustab, võib suureneda, kui ta mõistab, et piiratud kiiruse põhjuseks on laste ohutus.  

Personaalsed sildid

Klassikaline silt „Aeglusta“ on punane/kollane kolmnurk kahe musta lapsesiluetiga. Kolmnurga all on tekst „Aeglusta, laste mänguala“. Seda tajutakse sageli liiklusmärgina, millel on nii eeliseid kui ka puuduseid. Üks varjupool on see, et paljud inimesed seostavad seda koolide ja lasteaedadega ega vähenda kiirust pärast koolipäeva lõppu või koolivaheaegadel. Kui silt on mõeldud elupiirkonna jaoks, tasub pigem valida personaalsem silt „Laste mänguala“. Erinevate figuuride, teksti, värvi ja kujuga silt võib tõmmata autojuhtide tähelepanu, kuid mitte tavalise tänavasildina.

Video kinnitusmeetod: kruvi