Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave lemmikloomasildid kohta

Kus tohivad koerad ujuda? Mis on küüliku nimi ja kuidas anda autojuhtidele teada, et koidikul võivad tee ääres sageli loomad liikuda? Selge lemmikloomasildi loomine annab maailmale õige sõnumi. Meie Siltomaadi abil saate kujundada ainulaadseid lemmikloomasilte, näiteks isikupärase sildi oma loomale või jõulistes toonides hoiatussildid. Valige tekst, värv ja kuju ning kujundage oma vajadustele sobiv silt. 

Lemmikloomasilte saab kasutada mitmel otstarbel. See võib olla väike nimesilt küülikupuuril või suur informatiivne hoiatussilt. Kaaluge, kuhu soovite lemmikloomasildi paigutada ja mida see peaks teada andma.

Lemmikloomasiltide eri tüübid

Nimeplaadid

Levinud tüüp lemmikloomasilte loomadega majapidamises on nimeplaat. Näiteks võib tuua küülikusildi puuril või koerasildi kaelarihmal.  

Hoiatus

Kui soovite hoiatada autojuhte, et tee lähedal võib olla loomi, saate luua loomasildi, mis on inspireeritud liikluses kasutatavatest hoiatussiltidest. Sageli on need kolmnurkse kuju, kollase tausta, punase äärejoone ja musta asjaomase looma siluetiga. See on arvatavasti tõhusaim hoiatussilt palumaks teel liiklejatel olla loomade suhtes eriti ettevaatlik. 

Mõnes riigis kasutatakse rohkem rombikujulist kollast silti. Sildil oleva looma siluett ütleb juhtidele, millise looma suhtes tuleb silmad lahti hoida. 

Hoiatusteatega loomasilte leidub sageli talude väravate juures, kus loomad liiguvad vabalt ringi. Levinuim neist on „Ettevaatust – koer“, kuigi sellel tekstil on palju eri variante.  

Keelusildid

Mõnel juhul pole loomad teretulnud. Sellel võib olla eri põhjuseid, näiteks allergiad ja hügieen, aga ka kassi- või koerakartus. Tavaliselt näidatakse siltide abil, et koerad pole teatud asutuses lubatud, ehkki see võib tähendada, et asutus on täiesti loomavaba.