Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave müügisildid kohta

Mida soovite müüa? Olgu see mis tahes, oma võimalusi saate suurendada selge sildiga „Müüa“, mis annab kõigile märku, et midagi on müüa. Auto, paat, maja või hoopis kodusisustus – valige müüdav asi. Valige ka sildi kujundus – värvid, kujud ja materjalid. 

Järelturul on müügilolevaid esemeid hea näidata eraldi pabersiltidega. Ent kui tegu on maja, auto või muu väärtuslikumaga, jätavad ise maalitud sildid amatöörliku mulje. Kulutage oma sildi kujundamisele pisut aega ja suurendage müügivõimalust.

Müügisildid – kaalumist vajavad punktid

MAJA

Levinuim müügisilt on arvatavasti see, mida kasutatakse maja müümiseks. Sellisel juhul on kinnisvaramaakleritel olemas valmissilt, mis paigutatakse maja juurde. Ent loomulikult on teil võimalik täiendada seda ise kujundatud sildiga. See on eriti oluline siis, kui soovite oma kodu ise turustada ja näidata, hoides maaklerikuludelt sel moel kokku. 

Selliste siltidega on oluline tuua välja maakler, kes võib teid esindada, ja kinnisvara vaatamise ajad. Viimasel ajal on läinud moodi sildile QR-koodi lisamine. See võimaldab möödasõitjatel oma nutitelefoniga kood skannida ja müügis oleva kinnisvara kohta kohe teavet saada.  

AUTO 

Auto tagaklaasile sildi „Müüa“ panemine on tõhus viis näidata maailmale, et auto on müügiks. Esitage kindlasti sõiduki teave, hind ja muidugi kontaktandmed. Seda tüüpi silt sarnaneb klassifitseeritud reklaamile. Mida selgem see on, seda suurem on võimalus, et klient võtab teiega ühendust.

Video kinnitusmeetod: kruvi