Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave naljasildid kohta

Naljasildid võivad tõsta tuju nii tööl, kodus kui ka seltskonnas. Isegi kui põhisõnum on kuiv ja igav, on seda alati võimalik humoorikal viisil edasi anda. Laske oma kujutlusvõimel lennata ning pange oma ümbrus särama veidrate, humoorikate ja naljakate siltidega. 

Naljasildiga saab edasi anda põhimõtteliselt iga sõnumit. Kui otsite inspiratsiooni, vaadake selle valdkonna levinumate siltide teemasid.

Naljasildid eri teemadega

Naljakad teesildid

Need sildid põhinevad sageli liiklusmärkidel, kuid on muudetud vigur- või naljaka teatega. Äratundmistegur aitab luua huumorit.  

Naljakad keelusildid 

Siin on samuti inspiratsiooniks liiklusmärgid. Enamasti kasutatakse klassikalist keelusilti punase joonega läbitõmmatud punast ringi koos pildi või sümboliga. Pildid võivad erineda olenevalt keelu sisust.  

Naljakad palvesildid 

Sellesse kategooriasse kuulub klassikaline „Korista enda järelt – su ema ei tööta siin“ ja muud sarnased. Seda tüüpi silt esitab palve pisut humoorikal moel.  

Naljakad uksesildid 

Kirjavead, veidrad sünonüümid või vihjed muudavad sildi palju lõbusamaks, kui on tavalised klassikalise kujundusega sildid. See kehtib kõigele alates koduuksesiltidest kuni konverentsiruumideni.   

Naljakad nimeplaadid 

Nimeplaadid kontoriustel või nimesildid töörõivastel ei pea olema ametlikud ja igavad. Julgege raamidest välja murda ja looge humoorikas nimeplaat, et tööpäeva lõbusamaks muuta.  

Tellige naljasilt ja ajage kõik naerma!

Video kinnitusmeetod: kruvi