Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Nimeplaadid kohta

Üks levinumaid kontori uksesiltide variante on graveeritud nimeplaadid. Stiilne nimeplaat näitab, kes töötab kabinetis. Materjali, disaini ja silti võib vabalt muuta, kuid reeglina on need väikesed ja nende peamine eesmärk on teavitada kindlat isikut otsivaid inimesi, et nad on õiges kohas.

Tellige ukse nimeplaadid enda ja oma kabineti vajaduste järgi. 

Klientidele, tarnijatele, külalistele, töötajatele, patsientidele ja teistele teevad nimeplaadid õige isiku leidmise hõlpsamaks. Väikesed nimesildid kontoritele ja ettevõtte ruumidele hõlbustavad igaühel asutuses õige tee leidmist. Kontoriukse nimeplaatidel peaks olema kabinetis töötava isiku nimi – see on ilmselge. Kuid tuleks arvesse võtta ka seda, millist muud teavet peaks silt edasi andma.

Kontori nimeplaadid – mida need peaksid edasi andma?

Nimi

Üks levinumaid kontori nimeplaadi tüüpe on sildid lihtsalt nimega. Need võivad olla graveeritud plastsildid või metallsildid, mida on lihtne kabinetiuksele kinnitada.  

... ja ettevõte 

Suurtes kontorites või kontorikompleksides võib asuda palju eri ettevõtteid. Sellisel juhul võib olla kasulik paigaldada kontorile uksesilt, millel on ka ettevõtte logo või nimi. Samuti saate näidata oma nime ja ametinimetust professionaalsel viisil, kasutades laua nimeplaate.  

Kui lisate ettevõtte logo, ei ole graveeritud plastsilt alati parim valik. Seda seetõttu, et graveering ei too detaile ja värve esile samal viisil kui prinditud pilt. Sellistel puhkudel võib paremaks valikuks osutuda alumiiniumsilt. 

... ja ametinimetus

Kas samas kohas töötavad eri ametinimetusega isikud? Sellisel juhul võiks ehk seda näidata ka nimeplaadil? Seda esineb sageli näiteks haiglates ja suurtes ettevõtetes. 

Sildile lisatava teabe hulk sõltub seega kontori korraldusest ja sellest, mida on vaja teada anda. Kuid alustage selle reegliga: parem vähem, kuid selge teave, kui liiga palju infot, mis võib korratu välja näha.