Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave praksisesildid kohta

Praksisesilt on mõeldud kliiniku või praksise sissepääsu jaoks. Selle võib paigutada praksise välisuksele või praksise eri osakondade ustele. Praksisesilt hõlbustab igaühel tee leidmist ja annab külastajatele või patsientidele teada, kelle poole tuleb neil pöörduda. 

Kõiki praksisesilte ühendab see, et need näitavad külastajatele ja patsientidele selgelt praksise asukohta ja seal töötavaid inimesi. See on informatiivne silt, kuigi tekstisisu siltidel võib pisut erineda.

Praksisesildid – erinev tekst 

Olenevalt praksise struktuurist saab praksisesilte kujundada erinevalt vastavalt sellele, millist sõnumit need peavad edasi andma. 

Sissepääs 

Sissepääsu juures on mõistlik anda võimalikult selget teavet. Neil siltidel on tavaliselt märgitud praksise nimi, lahtiolekuajad ja telefoninumbrid. Kui töötajaid on vähe, võib lisada ka nende nimed ja ametid. Hea mõte on lisada ka veebisaidi aadress. See võimaldab inimestel saada lisateavet, kui praksis on sinna helistamisel suletud.  

Osakonnasildid 

Suuremates praksistes töötab sageli palju eri ametiga inimesi. Sellisel juhul tuleb osakonnad kindlasti selgelt tähistada. Peale selle peaks osakonnasiltidel olema ka nimed ja ametinimetused.  

Siseuksed/nimed 

Kui praksises tegutsevad ainult psühholoogid, piisab sellest, kui ruumide või osakondade, kus patsiente ravitakse, ustel on iga psühholoogi nimi.