Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Pubisildid kohta

Enamikus pubides rõhutatakse nii stiili kui ka valikut. Seda tuleb edasi anda peaukse juures, et kutsuda külastajaid sisse astuma ning koos maitsva toidu ja jookidega tunnikese heas seltskonnas veetma. 

Peale pubi nimesildi kasutatakse pubides mitmesuguseid muid pubi- või baarisilte. Külastajad enamasti ei mõtle neile – välja arvatud siis, kui neid pole. 

Paljud inimesed eeldavad, et sildid annavad teavet. See kehtib ka teatud pubisiltide puhul. Eriti selliste, millel on näidatud lahtiolekuajad või menüü. Kuid pubi on üks neist kohtadest, kus sildid loovad sageli õhustikku ja on seega puhas sisekujunduse element.

Briti pubisildid

Suurbritannial on ainulaadne kohalike pubi- või kõrtsisiltide pärand. Tihtipeale pajatavad kõrtsisildid ajaloost värvikate õukonna-, lahingu- või kangelasepiltidega. Pubid on sageli nimetatud monarhide või tähtsate lahingute järgi. Ammusaegsed trahtrid kasutasid oma siltidel loomanimesid ja -pilte, mida võib näha tänapäevalgi. 

Riputatavad pubisildid

Tänapäeval leiate riputatavaid sildiplaadid kordumatute illustratsioonidega, mis tähistavad asutuse nime. Kahepoolsed sildid sobivad suurepäraselt neile, kes soovivad, et kiikuv silt oleks nähtav kahes suunas. Soovitatav on kasutada välja riputatavat silti pubi ukse kohal. Nii leiavad kliendid või külastajad pubi või trahtri hõlpsasti üles. 

Lahtiolekuajad

Näidake oma külastajatele pubi lahtiolekuaegu. Klassikaline pubi- või baarisilt riputatakse sageli välisukse aknale. Pidage meeles, et silt ei pea üksnes interjööriga sobima, vaid olema samavõrra ligitõmbav ka väljastpoolt, kuna mõjutab seda, kuidas möödujad pubi näevad. 

Aastasildid

Mõni pubi on temaatiline, näiteks 1950ndad, 1960ndad või 1970ndad, ja nii soovitakse luua minevikuhõngu. Siin saavad sõnumiga sisekujundussildid ja muud sildid mängida suurt rolli õige õhustiku loomisel. Mõne pubi temaatika on seotud kindla riigiga, näiteks Iirimaa või USA. Sellistes pubides on sildid ka sisekujunduse osa.  

Tualett

Suuremates pubides võivad sildid vajalikud olla tualetti tee näitamiseks. Väiksemates pubides võib piisata sildist tualettruumi uksel. Kuid isegi siin peavad omanikud järgima pubi temaatikat ja tagama, et see kajastuks ka siltidel.  

Humoorikad sildid

Humoorikad sildid võivad kliente ligi tõmmata ja nende meelt lahutada. Saate luua isikupäraseid pubi interjöörisilte tualettruumi või spordibaari jaoks või seada pubist väljapoole sõnumi kutsumaks kliente sisse astuma.  

Personaalsed pubisildid

Kujundage kohandatud pubisildid veebis. Soodustunnisilt, tervitussilt, lahtiolekuaegade silt, vaimuka ütlusega silt või tualettruumisilt? Siltomaadis saate luua erisuguseid silte soovitud materjalist. Elavdage seina mõne vaimuka ütlusega või kujundage soe tervitussilt. Hõlpsasti kasutatava Siltomaadi abil saate luua soovitud materjali, suuruse, värvide ja kujuga silte. Kujundage silt oma Inglise või Iiri pubi jaoks, kasutades soovitud pilti ja teksti. Lisage sildile soovitud tekst, näiteks „Siin pole võõraid, vaid sõbrad, kellega sa pole veel tutvunud“ või andke klientidele traditsioonilise riputatava metallsildiga teada, kus teie trahter asub.  

11 materjali, mille hulgast valida

Väljas kasutamiseks soovitame oma vastupidavaid ja ilmastikukindlaid alumiiniumsilte. Neid saab tellida kahepoolsena ja kergesti seinast eemale riputada. Meie graveeritud plastsildid on hea valik nii väljas kui ka sees kasutamiseks, samas kui puitsildid sobivad siseruumidesse.  

Veebisaidil saate valida oma pubisildile sobivaima kinnitusmeetodi. Pakutavate kinnitusmeetodite seas on kruvi, lipukinnitus, seinapuks ja teip. Meie alumiiniumsildid on valmistatud kvaliteetsel printimismeetodil. Digitaalprintimine on kauakestev ja võimaldab printida materjali pinnale, andes sildile kena ilme.

Las eelistate tähti aknal või uksel? Pakume vinüülteksti (kontuurlõikega tekst ja pildid vinüülil), mille saab kanda uksele, seinale või aknale. Poed, restoranid, aga ka pubid paigutavad sildid sageli otse ustele või akendele. Siin on vinüültekst parim valik. Valige veebisaidil soovitud suurus ja värvid.