Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Sildid „Mitte segada“ kohta

Kas kolleegid tüütavad teid tööpäeva jooksul liigselt? Kas naabrid astuvad läbi, kui lapsed on voodisse läinud, või soovite vältida segamist koosoleku ajal? Olenemata põhjusest on teil siis vaja silti „Mitte segada“. Looge vaikus ja rahu atraktiivse sildiga, millel on selge sõnum – mitte segada! 

Olukordi, kus vajatakse vaikust, on palju. Igas eas inimene vajab aega iseendale. Alates imikutest kuni eakateni.

Video kinnitusmeetod: kruvi


Sildid „Mitte segada“ – mõned näited

Nooruki tuba

Mitte segada! Koputa! Siin olen mina boss! Nooruki toa sildid on tavaliselt üleskutsega elanikku mitte häirida. Laske noorel oma silt ise kujundada – see on enamasti populaarne liigutus.  

Mitte segada! Eksam/intervjuu on käimas

Seda tüüpi silt on tõhusam, kui selgitate, miks on vaikus vajalik. Kui see näitab, et käimas on eksam, kalduvad inimesed rohkem sildi sõnumit järgima kui siis, kui sel on vaid teade „Mitte segada“. See kehtib olenemata sildi põhjusest. 

Mitte segada! Lapsed magavad

Väikeste laste vanemana ei taha te öisel ajal segamist. Uksekella või koputamise tõttu peate kõike jälle otsast alustama. Personaalse sildi teatega „Mitte segada“ ülesriputamine võib seda edukalt ära hoida. 

Sarnane silt on „Mitte segada – beebi magab“, mille saab riputada vankrile, et lähedal olijad saaksid olla eriti tähelepanelikud. 

Mitte segada

Klassikaline hotellides leiduv silt. See peab olema kõigis hotellitubades, et külastajad saaksid selle uksekäepidemele riputada näitamaks, et personal ei tohi sees olijaid segada.