Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Suitsetamiskeelu sildid kohta

Paljudes riikides on viimastel aastatel kehtestatud toitlustusasutustes suitsetamise keeld. Järk-järgult on neid eeskirju rangemaks muudetud, nii et nüüd on üldlevinud suitsetamiskeeld mis tahes ühiskondlikes hoonetes. Olgu tegemist seadusjärgse või muul põhjusel suitsetamiskeeluga, on parim viis sellest inimestele teada anda sildiga „Mitte suitsetada!“.  

Suitsetamiskeelu silt, mis annab inimestele teada, et suitsetamine pole lubatud, võib aidata luua suitsuvaba ala, arvestada allergiliste inimestega või lihtsalt vältida suitsuhaisu. Sest tänapäeval on see sageli seaduslik nõue, mis tuleneb teatud kohtades suitsetamise keelust. Saate oma suitsetamiskeelu sildid kujundada Siltomaadi abil.

Suitsetamiskeeld – õige tekstiga

Õige teksti kasutamisega saate sõnumi, et suitsetamine on keelatud, selgelt edasi anda.  

Palun ärge suitsetage

Tekst, nagu „Palun ärge suitsetage“, on leebema tooniga, kuid inimesed võivad sellest hoolimata suitsetada. Seda võib tõlgendada nii, et suitsetamine pole soovitatav, kuid mitte ka otseselt keelatud. 

Mitte suitsetada

See on enamlevinud tekst andmaks teada, et suitsetamine pole lubatud. Sildil on tavaliselt valge taust, mille ümber on punane ring ja üle tõmmatud diagonaalne joon. Ringis on suitseva sigareti pilt. Tekst „Mitte suitsetada“ on sageli paigutatud otse pildi alla.  

Suitsetamine on seadusega keelatud

Kuigi restoranides ja sarnastes asutustes on suitsetamine ebaseaduslik, pole need keelusiltide peamised kohad. Neid esineb rohkem kohtades, kus põlevad sigaretid põhjustavad ohtu. Üks näide on tanklad, kus kütusepaakide lähedal suitsetamine võib olla ohtlik.

Video kinnitusmeetod: kruvi