Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave teabesildid kohta

Kas soovite midagi selgelt märgistada, anda avalikkusele teavet või näidata ettevõttes teed teistesse osakondadesse? Sellisel juhul on teabesildid teile sobilikud. Teabesilte kasutatakse teabe edastamiseks – olenemata sellest, mida, millal või kuidas seda tuleb edastada. Oluline on, et kujundatud sildid oleksid selged ja hästi arusaadavad. 

On olemas palju erinevaid teabesilte, mida kasutatakse täiesti erinevas kontekstis. Need võivad hõlmata kõike alates jäätmekäitlussuunistest kuni klientide teavitamiseni kaupluse lahtiolekuaegadest või ürituse teabe edastamiseni. 

Video kinnitusmeetod: lipukinnitus


Teabesildid – näide

  • Mis see on?

Paljud teabesildid toovad välja, mis läheb kuhu või mis on mingites konteinerites. Need loovad korda ning on klientidele ja personalile abiks.  

  • Kus see on? 

Teave neil siltidel tõstab esile millegi asukoha. See võib olla asutuse peasissepääs, tualett või osakond. Sildil olev teave aitab inimestel vajalikku suunda leida.  

  • Millal see on? 

Silt lahtiolekuaegade, kontserdi aja või koosolekuaegadega annab külastajatele olulist teavet.  

Teabe edastamine 

Üks klassikalistest teabesiltidest on selline, mis näitab lisateabe asukohta. See võib olla tuttav teeäärsetest siltidest, näiteks nelinurk, millel valgel taustal on must „i“. Mõnikord on „i“ ümbritsetud ka üsna paksu sinise äärejoonega. Suurematel üritustel või muudes infotahvlitega paikades saab sarnaste teabesiltide abil näidata selgelt nende tahvlite asukohta.