Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave majasildid kohta

Pakume kohandatud majasilte ehk teise nimega hoonesilte. Neid kasutatakse peamiselt uksenumbrite või hoonenumbrite näitamiseks tänaval.

Samuti saab nende abil viidata, milline pere majas elab või milline ettevõte asub hoones. Kuigi hoonesildi otstarve on praktiline, saab seda kohandada, andes sellele stiilse ja personaalse ilme. Eri materjalide, suuruste, fontide ja värvidega saab hõlpsasti luua hoone välisküljele kenasti sobiva personaalse sildi. Meie Siltomaadis saate majasildi ise kujundada, kasutades soovitud värve, kuju ja materjali.

Video kinnitusmeetod: kruvikattega


Pakume teile järgmist

 • Soodsad majasildid  
 • Väljas kasutamiseks sobivad materjalid 
 • Eri suurused, värvid, kujud ja kinnitusmeetodid 
 • Kogusepõhine allahindlus 
 • Kliendi rahulolugarantii 
 • Kiire tarne

Majasiltide eri tüübid

Ehkki majasilte on palju erinevaid, seostuvad need enamasti fassaadisildiga, millel on märgitud hoone number. 

Maja nime- ja numbrisildid

Majasildi plaadil võib olla mitmesugune kujundus olenevalt selle paigutusest. Kas see pannakse välisuksele või hoonele? Pakume teile eri materjale, suurusi, fonte ja kinnitusi, et leiaksite just endale sobiva majasildi. 

Majanumbrid

Levinuim tüüp majasilte on lihtsalt majanumber. Nende seast kasutatakse kõige rohkem ruudukujulist valge tausta ja mustade numbritega silti. Meie Siltomaadis on lihtne valida oma kodu kohandatud majanumbri jaoks värv, kuju, materjal ja font.  

Tänav ja number

Mõnikord soovitakse lisada majanumbrile ka tänavanimi. Sellised sildid on levinud majade puhul, mis asuvad kahe tänava nurgal. Kummal tänaval maja asub, võib olla raske kindlaks teha, kui seda pole selge majasildiga näidatud.  

Numbrite asemel tähed

Üks viis fassaadisiltide veidi teistmoodi loomiseks on väljendada majanumbrit tähtedega. Selle asemel, et kirjutada fassaadisildile number 7, võite kasutada hoopis sõna SEITSE. Tähtede kasutamine hõlbustab teil oma välisukse jaoks kohandatud majasildi loomist veelgi. Signomatic pakub vinüülteksti (kontuurlõikega tekst vinüülil), mille saab kanda aknale. 

Majasildid eri materjalidest

Pakume silte eri materjalide, suuruste, värvide ja kujudega. Väljas kasutamiseks sobivad suurepäraselt sellised materjalid nagu akrüül ja alumiinium. Tekst ja pilt prinditakse digitaalselt pinnale ning sildile antakse lõplik viimistlus UV-kaitsega laminaadiga.  

Akrüülsildid

Kujundage meie Siltomaadis kaunis ja värske ilmega maja nimeplaat. Pakume nii akrüülist mattklaasi efektiga majasilte kui ka läbipaistvaid akrüülsilte. Tekst kantakse tavaliselt mustana valgele või läbipaistvale taustale. Kui taust on tume, võib tekst olla heledate värvidega, nagu valge, hõbehall või kuldne. See kantakse sildi tagaküljele ja on seega hästi kaitstud. Neid saab kasutada majasiltide, uksenumbrisiltide või nimeplaatide jaoks. Akrüülsilte saab tellida kvaliteetsete pukskinnitustega. 

Alumiiniumsildid

Alumiiniumsildid või metallsildid on vastupidavad ja sobivad suurepäraselt väljas kasutamiseks. Alumiiniumplaate on võimalik tellida mitmesuguse kujuga: ovaalsed, ümmargused, ruudukujulised või kolmnurksed. Neist saab valmistada täiuslikke majasilte, mille pinnale prinditakse tekst või number.  

Plastsildid

Graveeritud ukseplaat võib olla teie välisukse kena kaunistus. Graveerime nime, numbri, pildid ja muu teabe teie majasildi plaadile just teie soovi kohaselt.  

Kas otsite silte siseruumis kasutamiseks? Meie puitsildid on mõeldud sees kasutamiseks ning sageli aitavad need anda pehmema ja soojema mulje. Pakume suurt valikut eri silte, millest mõned on loetletud allpool.  

 • Seinapostrid 
 • Tualettruumi sildid 
 • Tualettruumi uksesildid 
 • Tualetisildid 
 • Saunasildid 

Kujundage ise kohandatud majasilt

Kasutage meie Siltomaati oma sildi kohandamiseks. Majasildid võivad olla mitmesuguse kujundusega olenevalt sellest, kuhu soovite need paigutada. Pakume teile paljusid fonte ja värve, et saaksite oma sildi muuta eristuvaks ja ainulaadseks. Tellige silte kodule või ettevõttele. Tellimustel pole minimaalset tasu ega alustuskulusid. Kui vajate tellimuse esitamisel abi, pöörduge julgesti meie klienditeeninduse meeskonna poole.

Võimalikud kinnitusviisid

Teip
Kruvi
Kruvikattega kruvi
Puksid