Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave videovalve- ja turvasildid kohta

Videovalve avalikul alal pole keelatud. Kuid peaaegu igas maailma riigis tuleb sellest avalikkusele teada anda. Videovalve- ja turvasiltidel on informatiivne, aga ka takistav roll.

Kui inimesed teavad, et neid filmitakse, hoiab see korrarikkumisi rohkem ära. Videovalve- ja valvesiltide ostmine annab seega täiendava kaitse. 

Kaasaegses maailmas leidub videovalve- ja turvasilte kõikjal. Muuseumid, restoranid, kauplused, väikepoed, kaubanduskeskused, ettevõtted, koolid, ülikoolid, tänavad, haiglad, pargid ja ühiskondlikud hooned on vaid osa kohtadest, kus neid silte vajatakse, kuid neid on palju rohkemgi. Tuleb öelda, et süstemaatiline jälgimine ei tähenda üksnes klientide või külastajate jälgimist ja pahategude ärahoidmist. Eelkõige on see seotud nende kaitsmisega. Videovalve- ja turvasildid ei sobi üksnes avalikesse ruumidesse. Eraisikud võivad neid kasutada valvekoerast teavitamiseks.

Kui hoolimata kõigist ettevaatusabinõudest on õigusrikkumine toime pandud, viitab nende siltide olemasolu isikule, kelle poole ametivõimud saavad pöörduda vajalike videote koopia hankimiseks. Nende siltide kujundus on klassikaline: valge taust punase või tumesinise teksti või sümbolitega. Neil siltidel võib olla ka kollane taust. Sellisel juhul on sümbolid ja sõnumid mustad.

Video kinnitusmeetod: dekaalid