Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Lisateave meie autodekaalide kohta

Pakume laia valikut dekaale kõikidele sõidukitele. Autodekaalide mis tahes kujunduse loomine on lihtne. Meie dekaale on lihtne paigaldada ja eemaldada.

Lihtne, mõjuv ja taskukohane

Autodekaalid on lihtne, mõjuv ja taskukohane viis oma ettevõtte, poe või teenuse reklaamimiseks. Need muudavad värvi, kuju ja pildi või logo abil teie kaubamärgi potentsiaalsetele klientidele nähtavamaks ning neid on lihtne otse sõidukile paigaldada.

Kujundage isikupärane autodekaal

Meie kujundustööriistaga saate luua just sellise suuruse, värvi ja kujuga autodekaali, nagu soovite. Pildi võite valida meie pildiarhiivist või laadida üles oma motiivi või logo, et realiseerida oma nägemus, milleks võib olla võidusõiduauto dekaal, naljakas autodekaal või ettevõtte logo.

Kas otsite muid kohandatud dekaale? Heitke pilk meie kaubikudekaalidele, paadidekaalidele, põrandadekaalidele, hoiatusdekaalidele, ringlussevõtudekaalidele, kohustuslikele dekaalidele ja halloween’i dekaalidele!

Vastupidav materjal

Meie dekaalid on valmistatud iseliimuvast vinüülist. Motiiv trükitakse UV-printeriga, mis tagab kvaliteedi ja vastupidavuse. Materjal sobib nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks, kuna talub tuult ja tormi kuni 10 aastat.

Lihtne paigaldada

Autodekaali saate paigaldada alljärgneva kolme toiminguga. Kaabits on tellimusega kaasas.

  • • 1. Puhastage. Puhastage auto pind, kuhu soovite dekaali paigaldada. Enne paigaldamist veenduge, et pind oleks kuiv, sile ning mustusest ja rasvast puhas. Madala välistemperatuuri korral on soovitatav dekaali paigalduspinda soojendada. Võite kasutada kuumaõhupüstolit või fööni. Dekaal nakkub siis paremini ja rebenemise oht on väiksem.
  • • 2. Paigaldage. Eemaldage dekaalilt ettevaatlikult kaitsekile. Tõmmake tellimusega kaasas oleva kaabitsaga dekaali keskkohast õrnalt ääre suunas, et eemaldada mis tahes vedelik või õhumullid.
  • • 3. Viimistlege. Eemaldage kindlasti kõik õhumullid, tõmmates kaabitsaga dekaali keskkohast ääre suunas, kuni kõik õhumullid on kadunud.

Paigaldage autole sinna, kuhu soovite

Meie kohandatud kleebised võib panna kõigile auto pindadele. Need võib paigaldada otse auto uksele või aknale. Autodekaali kujundus oleneb sellest, kuhu te selle panna soovite.

Kui soovite ainult teksti või pilti ilma taustata, peaksite valima vinüülist teksti.

Kuidas autodekaali eemaldada?

Auto värvkatte kahjustamise vältimiseks tuleks dekaali enne eemaldamist soojendada. Seda võib teha fööniga, mis vähendab värvkatte kahjustamise ohtu, või sooja veega. Proovige dekaali esmalt nurkadest ettevaatlikult lahti tõmmata. Kui dekaal ei tule lahti, lisage soojust või vett.

Kas autodekaale tohib pesta?

Jah. Meie dekaalid valmistatakse digitaaltrükiga ja neil on kaitsev laminaat. See muudab need vastupidavaks ja kulumiskindlaks, st need taluvad ka autopesula külastamist.