Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave vinüültekstid kohta

Vinüültekst on kontuurlõigatud tekst ja pildid vinüülmaterjalist, mis sobib hästi, kui te ei soovi tausta, vaid ainult teksti ja pilte. Vinüülteksti saate kanda ise seinale, aknale või autole. Vinüülmaterjal kinnitub hõlpsasti igasugusele siledale pinnale.

Pakume vinüültekste suurustes 30 × 30 mm kuni 3000 × 550 mm. 

Vinüülteksti eelis on see, et sel puudub taust, mistõttu näeb see aknaklaasil (aknadekaalidena) või sarnasel taustal kena välja. Vinüültekstina saab tellida mitmes värvitoonis väikeste detailideta teksti ja pilte, ent kui soovite detailsemat või mitmevärvilist pilti, peaksite tellima dekaali. Kui te pole kindel, kas pilt on liiga detailne, võite selle saata meie klienditeenindusele, et saaksime seda hinnata.

Kui soovite kinnitada teksti akna või autoakna siseküljele, on võimalik tellida peegelpildis tekst. Seda saab hõlpsasti teha Kujunduslehel, valides jaotises Tekst peegelpildi.

Kasutusvõimalused

Kui soovite paigutada sildi otse aknale või autole, on vinüültekst selleks parim valik. Peamised kasutusvõimalused on järgmised:

  • Ettevõttesildid – eelkõige firmasõidukite või asutuse akende graafiline kujundus
  • Kauplused, restoranid või kohvikud paigaldavad sildid sageli otse akendele ja ustele. See on koht, kuhu vinüültekst sobib suurepäraselt.

Vinüülteksti pealekandmine

Vinüülteksti paigaldamise suuniseid vaadake sellest videost. Videos kasutatud kaabits pannakse kaasa iga tellimusega.

Pange tähele, et vinüülteksti paigalduspind peab olema kuiv ja puhas, nii et alustage alati pinna puhastamisest ning mustuse eemaldamisest.

Video kinnitusmeetod: vinüül

Võimalikud kinnitusviisid

Isekleepuv