Liigu edasi põhisisu juurde

Kleebise kinnitusviis

Kleebise kinnitusviis

Vajalikud vahendid:
· Viltkaabits (kuulub tellimuse juurde)
· Aluspinna puhastamise vahend (soovitatavalt rasva lahustav)

Parimate võimalike tulemuste saamiseks soovitame pesta pinda, millele soovite kleebise kinnitada, rasvaeemaldusvahendiga, eelistatavalt nõudepesu- või aknapesuvahendiga. Paigaldamisel tuleb siiski jälgida, et pind oleks täiesti kuiv. Kui kleebise alla jääb rasva või mustust, vähendab see kleebise kasutusiga ja võib takistada kleebise õiget kleepumist.

Võtke arvesse ka seda, et kleebised kleepuvad halvemini madalal temperatuuril (alla 15 °C). Kui kinnitate kleebise õues madalal temperatuuril, soovitame aluspinda soojendada fööni või kuumaõhupüstoliga. Olge ettevaatlik, et mitte üle kuumutada ega pinda kahjustada.

1. Hoidke oma kujundust soovitud kohas ja veenduge, et see oleks sirge. Tehke seinale kaks või enam märgistust (mida saab hiljem eemaldada), et saaksite neid paigaldamisel kasutada šabloonina. Soovitatav on seda teha nurkades või 4 punktis kujunduse ümber.

2. Seejärel tõmmake kaitsepaber kujunduse tagaküljelt ära.

3. Asetage kleebis märgistuste keskele ja suruge seda alla, liikudes keskelt sissepoole ning servadelt ja külgedelt väljapoole.

4. Õhumullide väljapressimiseks siluge kleebis üle tellimuskomplekti kuuluva viltkaabitsa või kuiva lapiga.

Kas te ei saanud oma küsimusele vastust?

Või kasutage seda vormi

Kui teil on tellimuse või arve number, nimetage see, kui meiega ühendust võtate. Nii on meil lihtsam teie küsimusega tegeleda.

Kui võtate Signomatic ühendust e-posti teel, salvestame teie probleemi ja kontaktandmed. See on vajalik selleks, et saaksime probleemiga tegeleda. Lisateabe saamiseks vaadake meie privaatsuspoliitikat.