Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave märgised ja plaadid kohta

Pakume plastist märgisesilte ja messingist märgiseplaate. Meie abil saate luua ainulaadseid märgiseid, olgu need järjestikune numbrivahemik või üksikud tähed.

Märgised on harilikult väikesed sildid, mille põhiotstarve on midagi üles märkida. Teabe võimalikult lühida ja täpsena hoidmiseks kasutatakse sageli lühendeid ja erimõisteid.

Plastist märgisesildid

Graveeritud plastist märgisesildid on populaarne valik mitmesuguste asjade märgistamiseks. Need võivad olla mis tahes alates sildistusseadmetest ja ventilatsioonisüsteemidest kuni ekraanide ja arvutiteni. Enamasti kasutatakse neid ilmselt elektri-, hoone- ja sanitaarpaigaldistes, et tähistada torude ning kaablite funktsioone. Lasergraveeritud märgised on populaarne valik telekommunikatsiooni-, häire- ja arvutipaigaldistes.

Meie plastlaminaadist märgiseid on samuti võimalik kujundada teie isiklike nõuete järgi. Märgiseid saab tellida mitme erineva kuju (ovaalne, ristküliku-, ruudu-, noolekujuline jne) ning värviga. Need sobivad nii sees kui ka väljas kasutamiseks ning on UV-stabiilsed ja ilmastikukindlad, mis võimaldab vastupidavat märgistamist mitmesugustes keskkondades.

Roostevabast terasest andmeplaadid

Meie roostevabast terasest andmeplaadid on mõõtudega 60 × 18 mm, 60 x 30 mm ja 80 x 25 mm koos 3,5 mm puuritud aukudega. Andmeplaatide paksus on 1 mm, need on roostevabad ja happekindlad ning harjatud/mati pinnaga. Roostevabast terasest andmeplaadid sobivad eriti karmides keskkondades olevatele rajatistele ja seadmetele. Valige suurus ja lisage Siltomaadis soovitud tekst.

Messingist märgiseplaadid

Meie nikeldatud messingist (hõbedane) märgisesildid on saadaval suuruses 60 × 18 mm. See on suurepärane valik kõigile, kes soovivad leida elegantsemat märgist. Saate oma auhindu, tahvleid, kuvaseadmeid ja muid esemeid märgistada klassikaliste messingist nimeplaatidega. Sildid valmistatakse digitaalprintimise teel ja neil on hõlpsaks paigaldamiseks kaks kruviauku. Samuti on võimalik tellida kahepoolse teibiga silte.

Võimalikud kinnitusviisid

Kruvi
Teip
Kruvi ja teip
Riputatav
S-kujuline haak
Kaablimärgistus
Võtmerõngas