Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave Postkastisildid kohta

Postkast näeb sildiga kena välja ja annab teistele ka selgelt teada, kes majas elab või kellele postkast kuulub. Postkastisilt ei pruugi olla postiljoni jaoks nõutav, kuid teeb tema töö lihtsamaks ja tagab, et saate posti kätte. Postkasti nimeplaat on ka esimene tervitus külalistele. 

Plastsildid on 1,6 mm paksused. 

Postkastile kinnitatava sildi valimisel tuleb kaaluda mitut aspekti. Lisaks õige värvi, kuju ja disaini valimisele tasub üle vaadata ka mõned levinumad tekstid, mida postkastidel võib leida.

Video kinnitusmeetod: teip


Sobiva postkastisildi kujundamine

Nimesilt postkastil

See on väiksemat tüüpi postkastisilt. Teksti mõttes on sellel tavaliselt ainult perekonnanimi või ettevõtte nimi. Nimesilt on lihtne viis näidata, kes hoones elab või töötab. 

Silt „Siin elab“ 

See on postkastisildi isiklikum versioon. Nime kohale saate lisada teksti „Siin elab“, mis ühes mõttes on muidugi ilmselge, aga muudab postkastisildi külalislahkemaks.  

Perekonnanimi/täisnimi

Postkasti nimeplaadil võib olla lihtsalt majas elavate inimeste perekonnanimi või nii ees- kui ka perekonnanimi. See on maitse asi, kuid kortermaja elanikel, kellel võib olla sama perekonnanimi, võib postkastile ka eesnime lisamine olla mõistlik. 

Aadress

Lisaks nimele saab postkastile printida ka aadressi. See võib olla kasulik näiteks juhul, kui hoone fassaadil puudub aadressiga silt, sest teeb kullerite ja postiljonide töö lihtsamaks.

Valige postkastisilt hoolikalt – isegi väike silt saab edasi anda olulist teavet.