Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave uksesildid kohta

Uksesilt toimib külastajate esmase tervitusena, olgu see kellegi kodus, poes või ettevõttes. Seetõttu on oluline sellise sildi selge kujundus.

Silt välisuksel võib olla soe ja kutsuv või täiesti neutraalne. See võib anda ka selge sõnumi, et kellelgi ei ole lubatud sisse astuda või uks on alarmi all. Selle välimus sõltub sellest, millist sõnumit soovitakse edasi anda. Enamasti on välisuksele paigutatavate siltide eesmärk siiski külastajaid tervitada.

Pakume mitmesuguse kujundusega ja erinevatest materjalidest uksesilte. Valige alumiiniumist, plastist, akrüülist, messingist, puust, vinüültähtedega (vinüülist kontuurilõigatud tekst ja pilt) või kontuurlõikega (akrüülplastist) silt. Materjale, kinnitusdetaile, värve, kuju ja kujundust valides otsustate ise, milline teie uksesilt hakkab välja nägema. Laadige üles oma pilt või logo, lisage soovitud tekst ja kujundage ainulaadne uksesilt Siltomaadis.

Kinnitusmeetod: kruvi


Uksesilt – rohkem kui lihtsalt nimeplaat

Esmajoones seostub paljudele inimestele uksesildiga teade „Siin elab...“ – tervitav ukseplaat, mis näitab, kes majas elab. Igaüks, kes soovib personaalset välisukse silti, peaks selle kujundama isikupäraselt ja mõtlema, millist muljet soovib sildiga jätta. Ainulaadne uksesilt ei näita üksnes seda, kes majas elab, vaid annab edasi ka perekonna isikupära ja huvisid. Proovige meie Siltomaati – värvide, kuju ja tekstilaadiga saab luua suure erinevuse. 

Lisaks välisuste kaunistamisele on uksesiltidel kodus veel palju muid kasutusvõimalusi. Personaalsete magamistoa uksesiltidega saab näidata, milline tuba kuulub millisele lapsele. Uksesiltidega saab tähistada ka tualettruumi asukohta. 

Välisukse nimeplaadid sobivad suurepäraselt ka selleks, et näidata, kes asuvad muudes hoonetes, nagu kontorid või poed. Selliste siltidega saab näidata ka lahtiolekuaegu või tähistada aadressi. Ühiskondlikes hoonetes tähistatakse uksesiltide abil sageli ka tualettide, koristustarvete kappide või personaliruumide asukohta.

Võimalikud kinnitusviisid

Teip
Riputatav
Kruvi
Kruvikattega kruvi
Iminapad
Sildihoidjad – uks/sein
Puksid
Isekleepuv
Teip