Te ei leia, mida otsite?

Meie Siltomaat abil saate kujundada täpselt selliseid silte, nagu soovite. Tekst, värv, kujundid ja palju muud.

Alustage oma sildi kujundamist

Teave ainult tellitud posti sildid kohta

Postkastile või uksele sildi „Ainult tellitud post“ panemiseks on palju põhjuseid. See aitab näiteks säästa keskkonda ja vähendada paberijäätmete hulka. Saate luua ise sildi mis tahes teksti ja kujundusega ning vähendada sel moel reklaamide hulka postkastis. 

Ainult tellitud posti sildi ülespanek ei tähenda, et sooviksite reklaamist täielikult loobuda, kuid vähendab postkasti pandavate reklaamide hulka. Saate endiselt ajalehti, avaliku teenistuse teateid ja adresseeritud reklaame. Saate oma ainult tellitud posti sildil täpselt näidata, millist reklaami soovite või ei soovi.

Video kinnitusmeetod: vinüül


Ainult tellitud post, v.a... 

Tasuta ajalehed

Tasuta ajalehti ei käsitleta reklaamina ja neid võidakse seega viia kõigisse majapidamistesse. Paljud inimesed peavad neid siiski reklaamiks ja keelduvad tasuta ajalehtedest, kasutades teksti „Ei soovi reklaame ega tasuta ajalehti“. 

Avaliku teenistuse teave

Teavet usukogukondadelt, erakondadelt või kohalikult omavalitsuselt ei käsitleta reklaamina. Sellist teavet saavad ka ainult tellitud posti sildi kasutajad. See tähendab, et te ei pea kirjutama sildile „... kuid avaliku teenistuse teave on teretulnud“ olenemata sildi muust tekstist.  

Adresseeritud reklaamid

Mõni inimene kasutab oma reklaamist loobumise sildil teksti „Ei soovi reklaame, ka mitte minu nimega“. Sellega välditakse adresseeritud reklaamide saamist. Kahjuks ei tähenda see midagi postiljonile, kuna tema peab adresseeritud posti igal juhul kohale toimetama. Adresseeritud reklaamide saamise vältimiseks peate võib-olla ühendust võtma postkontoriga, et paluda endale adresseeritud reklaame mitte saata. Abiks võib olla ka neid materjale saatvate ettevõtete poole pöördumine.  

Müügikataloogid

Üks tüüp reklaame, mida paljud inimesed soovivad, on müügikataloogid. Sel põhjusel kasutavad mõned inimesed teksti „Ei soovi reklaame, müügikataloogid on lubatud“.